szkła okularowe

Soczewki okularowe, które proponujemy naszym klientom to posiadają certyfikaty jakościowe, najnowsze technologie liderów branży optycznej, jak: Zeiss, Essilor/Varilux, Hoya, Seiko, Jzo. Zapewniamy najwyższej klasy soczewki jedno- i dwuogniskowe oraz progresywne.

Oferta soczewek z antyrefleksem, to tylko wyselekcjonowane, wielowarstwowe, i najlepsze powłoki, które idealnie ochronią Państwa oczy przed monitorem komputera lub w pomieszczeniach posiadających sztuczne oświetlenie. Okulary fotochromowe wykonane są w najnowocześniejszej technologii Transitions VI, które idealnie dopasowują się do natężenia światła, jednocześnie bardzo szybko odbarwiając się w pomieszczeniach.

Dla kierowców oraz osób aktywnych sportowo polecamy soczewki polaryzacyjne. Każdą soczewkę możemy zabarwić w całości lub gradialnie we wszystkich odcieniach dostępnych w palecie barw.


 • ANTYREFLEKSYJNE

  Powłoka antyrefleksyjna redukuje niekomfortowe dla wzroku refleksy i odblaski, zapewniając maksymalny komfort widzenia przez cały czas, szczególnie podczas czytania i prowadzenia samochodu nocą. Szkła z tą powłoką sprawiają, że spojrzenie oraz kolor oczu użytkownika są jeszcze wyraźniej widoczne dla innych.

  Posiadają podwyższoną odporność na uszkodzenia mechaniczne. Brak barwy odbicia resztkowego zapewnia nadzwyczajną przejrzystość.

  ANTYREFLEKSYJNE

  PROGRESYWNE

  Szkła progresywne zapewniają wyraźne i ostre widzenie na każdą odległość. Dzięki nim nosisz jedną parę okularów bez konieczności ciągłej ich zmiany.

  Bez względu na to czy jesteś krótkowidzem, dalekowidzem czy astygmatykiem - soczewki progresywne skorygują Twój wzrok, przywracając naturalne widzenie

  PROGRESYWNE

  OPTIFOG

  Powłoka OPTIFOG to opatentowane rozwiązanie gwarantujące brak zaparowywania soczewek okularowych oraz komfortowe i wyraźne widzenie przez długi czas.

  Dzięki tej powłoce soczewki okularowe są przejrzyste, bardziej odporne na zarysowania i łatwiej utrzymać je w czystości.

  OPTIFOG
 • TRANSITIONS

  Soczewki Transitions przeznaczone do codziennego użytku, to soczewki adaptujace się, zaprojektowane do noszenia w pomieszczeniach oraz na zewnątrz, przez cały dzień, każdego dnia. Soczewki te zostały zaprojektowane tak, aby szybko adaptowały się od przejrzystości w pomieszczeniach do pełnego zabarwienia w jasnym świetle słonecznym.

  Zapewniają wyraźną przewagę nad soczewkami przejrzystymi w codziennym stosowaniu.

  TRANSITIONS

  POLARYZACYJNE

  Soczewki zaiwerjące filtr polaryzacyjny ochronią przed promieniowaniem i olśnieniem słonecznym a także przed uciążliwymi odblaskami od poziomych gładkich powierzchni.

  Zwiększają kontrast widzenia , likwidują męczące refleksy, które powstają najczęściej kiedy światło odbija się od mokrej nawierzchni, tafli wody lub śniegu. Szczególnie polecane osobom spędzającym dużo czasu nad wodą lub za kierownicą.

  DRIVEWEAR

  Soczewki Drivewear to wyjątkowe soczewki dla kierowców.

  Dostosowują się do zmiennych warunków oświetlenia i redukują odblaski, by zapewnić większą widoczność w każdą pogodę. Soczewki o zmiennym zabarwieniu od zielonawo-żółtego poprzez miedziany do czerwonawo-brązowego zaciemniające się także za szybą samochodu.

  DRIVEWEAR

Digital Agencja