soczewki

BD Optyk oferuje soczewki kontaktowe oraz szeroki wybór środków do pielęgnacji soczewek jedynie od sprawdzonych i najlepszych producentów obecnych na rynku optycznym. Firmy Ciba Vision, Johnson & Johnson, Bausch & Lomb oraz ColourVue znane są ze swojej rzetelności, produktów najwyższej klasy i komfortu.

Zaufały im już miliony użytkowników szkieł kontaktowych na całym świecie. Oferują one całą gamę miękkich soczewek kontaktowych od jednodniowych takich jak Dailies AquaComfort Plus i 1-Day Acuvue Trueye, poprzez miesięczne, takie jak Air Optix Aqua czy PureVision aż do soczewek na noc i dzień takich jak Air Optix Night and Day Aqua

Szkła kontaktowe tych marek korygują wszystkie rodzaje wad wzroku: daleko- i krótkowzroczność, starczowzroczność oraz astygmatyzm. Co więcej, w ofercie wymienionych producentów znaleźć można również szeroki wybór kolorowych soczewek kontaktowych o różnych okresach noszenia, takich jak Freshlook firmy Ciba Vision czy Acuvue 2 Colours firmy Johnson & Johnson. Marki Adria oraz ColourVue oferują także soczewki w szalonych kolorach i wzorach, idealne na imprezy i spotkania ze znajomymi.


 • GRATIS !!!


  Po badaniu wzroku pierwsza para soczewek gratis!

  AIR OPTIX

  DAILIES

 • ACUVUE

  ACUVUE COLOURS

  ASTYGMATYZM


Digital Agencja